Aktualitātes

Vai jūti pavasara tuvošanos?

23.03.17

The PIER veikali ir uzplaukuši krāšņos ziedos, lai iepriecinātu Tevi.

Lasīt vairāk Aizvērt

PAPASAN - mīlestība uz mūžu!

15.03.17

“Krēsls Tevi apņem un tā vien vēlies ierāpties vēl dziļāk tajā, saritināties un izbaudīt to. Pat mūsu mīļdzīvnieki novērtē šo krēslu un viņu dabiskā izvēle ir nesamākslota”, tā un līdzīgi par Papasan krēslu izsakās mūsu pastāvīgie klienti, kas iegādājas nu jau ne pirmo savu Papasan.

Mēs to saucam par Papasan. Citur pasaulē to dēvē par mēness krēslu vai bļodas krēslu tā formas dēļ.

Papasan krēsla dzimtene ir sena un nāk no Āzijas zemēm kā Indonēzija, Taizeme, Japāna.  Rietumu pasaule šo patiesi ērto interjera priekšmetu iepazina tikai pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados, un tā popularitāte lavīnas ātrumā izplatījās visā pasaulē, kur tas nav zaudējis savu aktualitāti arī šodien. Krēsls lieliski iederas jebkurā interjerā. Tas var būt kā akcents vai neitrāls papildinājums.

Papasan klasiski tiek ražots no rotangpalmas, bet ir sastopami arī citu materiālu izstrādājumi. Krēsla konstrukcija ir ļoti vienkārša, bet tajā pašā laikā piemērota jebkurai virsmai un lieliski piemērojas zemes nelīdzenumiem. Stabilitāte tiek panākta ar pamata cilindru un sēžamās daļas kupolu, kurā ir ievietots mīksts matracis. Kupolu var novietot sev ērtākajā stāvoklī, lai izbaudītu pusdienas snaudu vasaras svelmē, koku paēnā vai arī laiski iegrimt dzīves baudīšanā tuvāko lokā. Matrači ir tie, kas piešķir katram Papasan krēslam individualitāti un noskaņu, kuru var viegli mainīt pēc sajūtām. Tie mēdz būt koši un atturīgi, raibi un vienkrāsaini. Daži ir pat pūkaini, silti vai maigi atvēsinoši.

Papasan krēslu iemīl ikkatrs, kurš tajā ir iesēdies. “Krēsls Tevi apņem un tā vien vēlies ierāpties vēl dziļāk tajā, saritināties un izbaudīt to. Pat mūsu mīļdzīvnieki novērtē šo krēslu un viņu dabiskā izvēle ir nesamākslota”, tā un līdzīgi par Papasan krēslu izsakās mūsu pastāvīgie klienti, kas iegādājas nu jau ne pirmo savu Papasan.

 

Foto: pinterest.com; google.com

Lasīt vairāk Aizvērt

Art Deko krāšņums

26.09.16

Gluži kā filmā - The Pier veikalos ir ieradusies "Lieliskā Getsbija" Holivudas spozme! Zelta, sudraba un kristālu pārbagātība - tas ir krāšņais Art Deko! Smelies iedvesmu mūsu veikalos t/c Spice Home un Mols! The Pier - iedvesmas pasaule Tavam mājoklim!

Lasīt vairāk Aizvērt

Skaisti vintage stila uzglabāšanas trauki

19.09.16

Uzsākot jaunu darbu pilnu nedēļu - vēlamies atgādināt, ka arī darba dienās ir sevi jāpalutina ar kādu kafijas/tējas pauzīti! ☕ The Pier veikalos JAUNUMI! - skaisti vintage stila uzglabāšanas trauki - tējai, kafijai vai gaisīgiem saldumiem! Gaidīsim ciemos TK Spice Home un Mols, kā arī iepērcies internetā: www.pier.lv!

Lasīt vairāk Aizvērt