Kā nopirkt?

Kā nopirkt?

Kā iepirkties?

Preces meklēšanai izmantojiet tās nosaukumu vai konkrētās preces artikula numuru.


Pasūtījumus var veikt:
o    jebkurā diennakts laikā, izvēloties preces internetā;
o    zvanot darba dienās no 09.00 līdz 17.00 pa tālruni 67 42 77 33


Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no 09.00 līdz 17.00. Pēc pasūtījuma apstrādes ar Jums sazināsies pier.lv pārstāvis, lai precizētu nepieciešamo informāciju un apstiprinātu pasūtījumu.
The Pier patur tiesības atsevišķus pasūtījumus apstrādāt tikai pēc apmaksas saņemšanas šādos gadījumos -  daudz preču pozīciju, liels pasūtījuma apmērs, liela kopsumma.
Visas preču cenas ir norādītas ar Pievienotās vērtības nodokli 21%. Cenā nav iekļauta maksa par piegādi.
Ja precei ir piemērota akcijas cena, tad tā ir spēkā jebkuram pircējam un ir aktuālā pārdošanas cena.
Preču atlikumiem ir informatīvs raksturs, to atjaunošana notiek reizi nedēļā. Ja Jūsu izvēlētā prece nav pieejama, sazinieties ar The Pier pārstāvi, lai uzzinātu par gaidāmo preču pievedumu vai iespēju aizvietot preci ar līdzīgu.
Elektroniski noslēgtie līgumi turpmākai apskatīšanai mājas lapā netiek saglabāti. 

The PIER nenodrošina krāvēju. 

 

 

Norēķinu veidi

Privātpersonām

Apmaksa ar pārskaitījumu

Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts faktūrrēķins. Preci varēs saņemt pēc tam, kad nauda ienākusi The Pier kontā. Pavadzīme tiek izsniegta preces saņemšanas brīdī.

Norēķināšanās ar kredītkarti vai debetkarti

Ar Jums sazināsies interneta veikala adminstrators, lai saskaņotu pasūtījuma saņemšanu un piegādi. Preci varēs saņemt pēc tam, kad nauda ienākusi The Pier kontā. Pavadzīme tiek izsniegta preces saņemšanas brīdī.

 

Juridiskām personām

Apmaksa ar pārskaitījumu

Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts faktūrrēķins. Preci varēs saņemt pēc tam, kad nauda ienākusi The Pier kontā. Pavadzīme tiek izsniegta preces saņemšanas brīdī.
Pasūtījuma saņēmējam jauzrāda uzņēmuma izsniegta pilnvara un personu apliecinošs dokuments.

Norēķināšanās ar kredītkarti vai debetkarti

Ar Jums sazināsies interneta veikala adminstrators, lai saskaņotu pasūtījuma saņemšanu un piegādi. Preci varēs saņemt pēc tam, kad nauda ienākusi The Pier kontā. Pavadzīme tiek izsniegta preces saņemšanas brīdī.

Preču piegāde

Preci bez piegādes maksas ir iespējams saņemt veikalos The Pier t/c Spice Home un t/c Mols, iepriekš sazinoties ar operātoru un precizējot preču saņemšanas vietu un laiku.
Pasūtījuma saņemšanas termiņš ir viena nedēļa no pasūtījuma apstiprināšanas brīža.

Piegāde Rīgā:

Pirkuma summa  Piegādes maksa €
0-49                             7,00
50-99                          15,00
100-199                     20,00
200-299                     25,00
300-499                     30,00
500-999                     35,00
1000-                          40,00

Veicot norēķināšanos ar pārskaitījumu vai bankas karti, preces tiek piegādātas 2 (divu) darba dienu laikā no maksājuma saņemšanas brīža The Pier kontā.
Par preču piegādes laiku lūdzam vienoties, iepriekš sazinoties ar The Pier pārstāvi. (!) Izņēmuma gadījumos, kad prece nav pieejama uz vietas veikalā un ir jāpasūta no noliktavas, piegāde notiek 1 nedēļas ietvaros no maksājuma saņemšanas brīža The Pier kontā. 
Preces piegādāsim, sadarbojoties ar DPD kurjeru dienestu. Lūdzam iepriekš norādīt, ja Jums būs nepieciešams krāvējs.


Piegāde Latvijas teritorijā ārpus Rīgas robežām:

Pirkuma summa € Piegādes maksa 
0-49                                7,00
50-99                             15,00
100-199                         20,00
200-299                         25,00
300-499                         30,00
500-999                         35,00
1000-                             40,00

Ārpus Rīgas robežās preces piegādāsim 2-4 darba dienu laikā no maksājuma saņemšanas brīža The Pier kontā. Par precīzu preču saņemšanas laiku un vietu lūdzam vienoties ieprieš, sazinoties ar The Pier pārstāvi. Ārpus Rīgas robežām nav pieejami krāvēja pakalpojumi. (!) Izņēmuma gadījumos, kad prece nav pieejama uz vietas veikalā un ir jāpasūta no noliktavas, piegāde notiek 1 nedēļas ietvaros no maksājuma saņemšanas brīža The Pier kontā. 
 

Preču atgriešana

Balstoties uz Latvijas Ministru kabineta noteikumu Nr.207 „Noteikumi par distances līgumu”, klientam ir tiesības 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā atteikties no iegādātās preces un atgriezt to atpakaļ pārdevējam, neuzrādot atteikšanās iemeslu.
The Pier lūdz klientu pārbaudīt preci 14 dienu laikā pēc tās saņemšanas. Atcerieties, ka kurjers atbild tikai par preces ārējiem bojājumiem. Ja esat konstatējis preces neatbilstības vai bojājumu, sazinieties ar The Pier pārstāvi, lai vienotos par tās atgriešanu vai apmaiņu.
Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam Jūs sazināties ar mums pa e-pastu webshop@pier.lv vai pa tālr. 67 42 77 53
The Pier patur tiesības atteikt šī līguma izpildi, ja nav saglabāts pirkumu apliecinošs dokuments kā arī ja prece ir lietota un bojāta.
Veicot preces atgriešanu, par preci samaksāto naudu iespējams saņemt personiski vai ar pārskatījumu. Ja pirkums tika veikts ar pārskatījumu, nauda pēc preces atgriešanas tiks atgriezta Jūsu bankas kontā.